Strona Główna

Twoje dokumenty w naszych rękach

Krok 1: Skontaktuj się z nami
Nasz doradca przedstawi Ci najbardziej korzystne rozwiązania dla Twojej firmy.
Krok 2: Oferta, negocjacje, podpisanie umowy
Nasz dział analiz przedstawi Ci szczegółową ofertę. Cenę ustalamy indywidualnie.
Krok 3: Powierzasz nam swoje dokumenty
Odbieramy je osobiście z Twojego biura z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Przewozimy je i inwentaryzujemy w naszym archiwum.
Krok 4: Archiwizacja
Wyselekcjonowanie dokumentów przeznaczonych do archiwizacji, wprowadzenie do systemu TABULUS IR, nadanie lokalizacji oraz przygotowanie do udostępniania powierzonych dokumentów.
Krok 5: Przechowywanie i zarządzanie twoimi dokumentami
Dajemy gwarancje bezpieczeństwa powierzonych nam dokumentów, przejmujemy pełną odpowiedzialność prawną oraz umożliwiamy szybki i łatwy dostęp do Twoich dokumentów.
  • Krok 1
  • Krok 2
  • Krok 3
  • Krok 4
  • Krok 5

Co nas wyróżnia?

bezpieczenstwoBezpieczeństwo
Wszyscy pracownicy merytoryczni pracują przynajmniej od 7 lat. Stworzone przyjazne warunki praktycznie eliminują fluktuacje kadr. Osoby zajmujące się dokumentami mają uprawnienia…
Dowiedz się więcej
dostepDostęp
Główne cechy użytkowe proponowanego rozwiązania to – bezpieczeństwo zgromadzonych akt, szybkość i łatwość dostępu do dokumentacji i informacji wg wzoru sprawności TABULUS-a…
Dowiedz się więcej
jakoscJakość
Kompleksowe Usługi Archiwizacyjne Tabulus Sp. z o.o. została powołana do świadczenia usług z zakresu archiwizacji i zarządzania dokumentacją oraz jej przechowywania i niszczenia…
Dowiedz się więcej
Aktualności
[catlist id=1 excerpt=yes title_class=tytul1 title_limit=45 excerpt_size=15 date=yes date_class=data1 posts_morelink=”Czytaj dalej” numberposts=2]
Czytaj więcej
Referencje
„…Wszystkie procedury dotyczące obsługi dokumentacji opracowane przez TABULUS są jasne i przejrzyste w związku z czym praca naszej administracji stała się łatwiejsza i bardziej sprawna.”

P ZOZ Miejski Szpital Zespolony

Zobacz oryginał
„....Konkludując, biorąc pod uwagę pięcioletni okres współpracy, podczas którego nie zanotowaliśmy żadnego obniżenia standardów świadczonych usług, możemy polecić firmę TABULUS jako sprawdzonego i pewnego partnera.”

Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.

Zobacz oryginał
„....Możemy potwierdzić, że spółka TABULUS wszystkie czynności wynikające z przejętych na siebie zobowiązań wykonuje rzetelnie, terminowo, z poszanowaniem przepisów prawa i profesjonalnie. (...) wystawiamy spółce TABULUS bardzo wysoką ocenę za jakość świadczonych usług i polecamy jej usługi…”

PROVIMI POLSKA Sp. z o.o.

Zobacz oryginał
„....Z perspektywy minionego okresu współpracy TABULUS dał się poznać jako firma solidna o profesjonalnym podejściu do Klienta i realizowanych przez siebie usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy archiwizacyjnej i spokojni o swoją dokumentację"

BOOKHOUSECAFE S.A.

Zobacz oryginał
„....Kompleksowe usługi archiwizacyjne zostały zrealizowane rzetelnie, terminowo i profesjonalnie, zgodnie z wymaganiami zamawiającego….”

Urząd Dozoru Technicznego

Zobacz oryginał
Zaufali nam