TAP Talents


TAP Talents to zespół wysokiej klasy kadry menadżerskiej z doświadczeniem zdobytym w największych, międzynarodowych agencjach rekrutacyjnych w Polsce i za granicą. Połączenie ludzi z pasją i eksperckiej wiedzy z obszarów sprzedaży, procesów biznesowych, HR i marketingu sprawiło, że jesteśmy w stanie skutecznie przełożyć zadane cele biznesowe organizacji na efektywne strategie, dostarczając przy tym mierzalnych wskaźników efektywności.


TAP Talents to trzy współpracujące linie biznesowe:

  1. Rekrutacja – „TAP into Our Talent”

recr1

Prowadzimy stałe rekrutacje w oparciu o szeroką sieć kontaktów biznesowych, wsparte metodologią Search&Selection i Direct Search. Rekrutacyjny know-how oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi rekrutacyjnych sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i skutecznie odpowiedzieć na zlecone projekty z obszarów:

– IT&Telco,
– Finance&Accounting,
– Sales&Marketing,
– Engieering.

 


 

  1. Marketing Rekrutacyjny – “TAP into Recruitment Marketing”

recr7Wymagające projekty rekrutacyjne zmuszają do niestandardowego podejścia. W TAP Talents doskonale rozumiemy, że w celu skutecznego dotarcia do największych talentów, należy zastosować szyte na miarę rozwiązania wybiegające poza standardowe ogłoszenia rekrutacyjne i poszukiwania w bazie danych. Certyfikowani eksperci z obszaru Employer Branding i Marketingu Rekrutacyjnego pomogą zbudować atrakcyjny wizerunek preferowanego Pracodawcy, ustalić ofertę świadczeń pozapłacowych, opracować programy poleceń i w reszcie dotrzeć do zadanej grupy docelowej.


  1. Business Consulting – TAP into Business Insights
  • Gdzie otworzyć kolejne laboratorium badawczerecr4
    typu R&D lub centrum usług wspólnych?
  • Jakie procesy biznesowe mogą być skutecznie wsparte przez wykwalifikowaną kadrę z wybranego regionu?
  • Jak wygląda dostępność określonego typu kandydatów?
  • Jakie są oczekiwania wybranych grup docelowych?

Zapytaj ekspertów z TAP Talents o szyte na miarę raporty.